HAKKIMIZDA

   1993 yılında Denizli’de ipliği şekillendirerek yaşamınıza dokunmaya başladık. Tekstil ile olan yolculuğumuza İstanbul Towel markası ile yeni bir vizyon ve misyon üstlenerek Türk tekstil kalitesini dünyaya sunmaya devam ediyoruz. Var olan en doğal, en saf pamukları iplik haline getirip kültürel dokunuzu modern dünyaya uyarlayarak, üretimin her aşamasında özen ve titizlik ile takip ettiğimiz %100 organik ürünleri tasarlamaya devam ediyoruz. 

   İstanbul Towel markası ile özenle tasarlayıp üretimine devam ettiğimiz havlu, bornoz, peştemal, nevresim takımı, çarşaf, pike, yastık kılıfı ve özel ürünlerimizde kullandığımız karde ring, penye ring, open-end, keten, viskon, yün, miline ipliklerimizin saflık, dayanıklılık, su emiş oranları, yumuşaklık ve doğallık testlerine son derece önem vermekteyiz.

   Dünya standratlarında üretimini gerçekleştirdiğimiz ev tekstili ev tekstili ve otel grubu ürünlerimizi ağırlığı Avrupa başta olmak üzere Fransa, Almanya, İngiltere, Rusya, Hollanda, İtalya, Romanya, Bulgaristan, Katar, Mısır, Nijerya, Moritanya, Kanada ve Amerika’ya ihracatımıza gururla devam ediyoruz.