Otel Tekstili Ürünleri

Diamond Series 120 Tel Otel Tekstil Ürünleri

İstanbul Towel olarak, konuklarınıza unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmak üzere %100 pamuk, 60/1 kompakt penye ipliğinden ürettiğimiz 120 tel diamond otel tekstil ürünleri koleksiyonumuzla hizmetinizdeyiz. Yüksek kalite standartlarımız, zarif tasarımlarımız ve dayanıklı malzemelerimizle öne çıkan bu özel koleksiyon, otelinizin prestijini artırmak ve konuklarınıza maksimum konfor sağlamak için özenle tasarlanmıştır. İstanbul Towel ile, misafirlerinize unutamayacakları bir konfor yaşamalarını sağlayın. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Premium Series 83 Tel Otel Tekstil Ürünleri

İstanbul Towel’ın 83 tel premium otel tekstili koleksiyonu, özenle seçtiğimiz %100 pamuk 40/1 kompakt penye ipliğinden üretiyoruz,  konforu bir sanat eseriyle buluşturuyor. Otelinizin her alanında rahatlık ve şıklık arayan misafirleriniz için özenle seçilmiş bu özel ürünler, zarafetiyle öne çıkıyor. İstanbul Towel’ın 83 tel premium otel tekstili ile her detayda lüksü yaşayın, konuklarınıza unutulmaz bir deneyim sunun. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gold Series 93 Tel Otel Tekstil Ürünleri

İstanbul Towel’ın 93 tel gold serisi, otel konseptinizi yükseltmek ve konuklarınıza kusursuz bir lüks deneyimi sunmak için tasarlandı. Her dokunuşta hissedilen zarafeti ve altın niteliğindeki kalitesi ile bu özel koleksiyon, otelinizin estetik standardını bir üst seviyeye taşıyor. İstanbul Towel’ın 93 tel gold serisi, konforu sanatla buluşturarak misafirlerinizi etkileyici bir atmosferle karşılamak için ideal bir seçenektir. Detaylı bilgi için koleksiyonumuza göz atın, altın dokunuşla lüksü keşfedin.

Silver Series 63 Tel Otel Tekstil Ürünleri

%100 pamuk 30/1 open-end iplik kullanarak ürettiğimiz 63 tel silver serisi, gümüşün zarif parlaklığını ve konforun dokunuşunu bir araya getiriyor. Otelinizin her köşesinde şıklığı ve işlevselliği ön planda tutan bu özel koleksiyon, estetik ve kullanışlılık arayan otel sahipleri için mükemmel bir seçenek sunuyor. İstanbul Towel’ın 63 tel silver serisi, konuklarınızı zarif detaylar ve gümüşün asaletiyle karşılamak için tasarlandı. Bu koleksiyonla otelinizin dokusu, lüks ve modern şıklığın mükemmel bir buluşması olacak. Detaylı bilgi için iletişime geçin, gümüşle dokunan konforu keşfedin.

White Series 62 Tel Otel Tekstil Ürünleri

İstanbul Towel’ın White Seires 62 tel kumaş koleksiyonu,  30/1 Open end pamuk ipliği kullanılarak üretilmiştir. Dayanıklılık ve konforu bir araya getiriyor %90 pamuk içeriğiyle ön plana çıkan bu kumaş, otelinizin tekstil ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir seçenektir. Sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hotel Series 57 Tel Otel Tekstil Ürünleri

30/1 open end iplikten dokuduğumuz Hotel Series 57 tel otel ürünleri, dayanıklılığı ve uygun fiyatı bir araya getirerek bütçe dostu bir tekstil çözümü sunar. %100 pamuk içeriği ile konforlu bir dokunuş sağlayan bu kumaştır. Temel ihtiyaçları karşılamak adına özel olarak tasarlanan bu  seri, uygun fiyatıyla dikkat çeker. Otelinizin temel tekstil ihtiyaçlarını karşılamak adına pratik bir çözüm sunar.